Serwis blacharsko-lakierniczy

Serwis blacharsko-lakierniczy

Naprawy powypadkowe i blacharskie wykonujemy z użyciem urządzenia pomiarowego i ramy naprawczej firmy BLACKHAWK. Dotychczasową metodę łączenia elementów stalowych za pomocą spawania zastąpiono metodą zgrzewania i lutospawania nie powodującą korozji w miejscu łączenia elementów.

Lakierowanie pojazdów - w oparciu o najwyższej klasy lakiery PPG (wodne lakiery ekologiczne). Dysponujemy własnym mieszalnikiem, bezpyłową kabiną lakierniczą firmy LAGOS z oczyszczalnikiem ekologicznym. Przestrzegamy technologii lakierowania, zapewniając wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Formalności w Towarzystwach Ubezpieczeniowych – oszczędzając czas naszych Klientów informujemy o trybie likwidacji szkody, niezbędnych procedurach i wymaganych dokumentach. Obecnie mamy pełną likwidację szkód.

Wszystkie naprawy wykonujemy u siebie na miejscu nie zlecamy na zewnątrz, w związku z powyższym samochód jest cały czas pod kontrolą serwisu.

Ocena stanu technicznego pojazdów – pomiar płyty podłogowej. Sprawdzenie układu zawieszenia-ścieżka diagnostyczna, stanu i grubości powłoki lakierniczej pozwoli ustalić czy samochód uczestniczył wcześniej w kolizjach, lub był naprawiany i czy może zapewnić właścicielowi bezpieczną jazdę.

Ustawienie zbieżności i sprawdzenie stanu zawieszenia. W przypadku uszkodzeń ingerujących w układ jezdny i zawieszenie pojazdu. Przeprowadzone badania potwierdzane są wydrukiem komputerowym dokonanego pomiaru.