O nas

O nas

Serwis AutoAdamski rozpoczął swoją działalność w 1989 roku, od tego czasu zdobywamy zaufanie i uznanie wśród Klientów prowadząc usługi na najwyższym poziomie.
Z marką Subaru nieprzerwanie związani jesteśmy od 1993 roku, gdzie od 2005 roku jesteśmy autoryzowanym serwisem partnerskim Subaru Import Polska.

Wysoko wykwalifikowani pracownicy z pasją do motoryzacji, oraz odpowiednie wyposażenie serwisu, oferuje Klientowi pełen zakres napraw mechanicznych, blacharsko-lakierniczych, obsługi gwarancyjnej jak i pogwarancyjnej, w realizacji których pomaga nam wiedza i doświadczenie zdobyte od początku istnienia firmy, potwierdzone certyfikatami. 

Od Właściciela:
„Chciałbym bardzo podziękować naszym Klientom za sympatię oraz zaufanie którym zostałem obdarzony poprzez bezpośredni kontakt z nimi przez lata istnienia firmy.
Będąc bardzo emocjonalnie związany z samochodami SUBARU zapraszam wszystkich miłośników i fanów tej marki do współpracy oraz serwisowania swych aut w naszej firmie.
Licząc na dalszą, stałą współpracę z Państwem stawiam sobie za główny cel doskonalenie naszych usług, tak aby były one na jak najwyższym poziomie i w pełni spełniały Państwa oczekiwania”.

Marek Adamski

Nasza firma uzyskała certyfikat jakości ISO 9001:2000 i usługi przez nas świadczone wykonywane są zgodnie z wymaganiami powyższej normy. Zobacz certyfikat w wersji:
- polskiej
- niemieckiej